• Panel szkoleń podstawowych, skupiających się na jednej partii – ustach. Jest to trzydniowe szkolenie skierowane do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem permanentnym ust bądź z różnych powodów nie czują się pewnie wykonując makijaże na tej partii. Intensywna praca skupiająca się na konkretnym obszarze, pozwala opanować i udoskonalić do perfekcji technikę i sposób wykonania pigmentacji.
 • Panel szkoleń podstawowych, skupiających się na jednej partii – brwiach. Jest to trzydniowe szkolenie skierowane do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem permanentnym bądź z różnych powodów nie czują się pewnie wykonując makijaże brwi. Z czasem można rozszerzać zakres usług dobierając kolejny panel (usta, oczy) Intensywna praca skupiająca się na konkretnym obszarze, pozwala opanować i udoskonalić do perfekcji technikę i sposób wykonania pigmentacji.
 • Panel szkoleń podstawowych, skupiających się na jednej partii – oczach. Jest to trzydniowe szkolenie skierowane do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem permanentnym oczu bądź z różnych powodów nie czują się pewnie wykonując makijaże na tej partii. Intensywna praca skupiająca się na konkretnym obszarze, pozwala opanować i udoskonalić do perfekcji technikę i sposób wykonania pigmentacji.
 • Masterclass Eyes

  2 500,00 
  Masterclass Eyes to jednodniowe szkolenie na poziomie zaawansowanym, które pozwala doszkolić wybraną technikę bądź poznać zupełnie nową metodę pigmentacji. Podnosi kwalifikacje i doprecyzowuje warsztat, wykluczaja błędy w dotychczasowej pracy.
 • Masterclass Brows

  2 500,00 
  Masterclass Brows to jednodniowe szkolenia na poziomie zaawansowanym, które pozwala doszkolić wybraną technikę bądź poznać zupełnie nową metodę pigmentacji. Podnosi kwalifikacje i doprecyzowuje warsztat, wykluczaja błędy w dotychcczasowej pracy.
 • Masterclass Lips

  2 500,00 
  Masterclass Lips to jednodniowe szkolenia na poziomie zaawansowanym, które pozwala doszkolić wybraną technikę bądź poznać zupełnie nową metodę pigmentacji. Podnosi kwalifikacje i doprecyzowuje warsztat, wykluczaja błędy w dotychcczasowej pracy.
 • Szkolenie skin needling pozwala opanować przeprowadzenie niezwykle skutecznego zabiegu działającego na wiele różnych problemów skórnych. 
 • Mikropigmentacja medyczna jako dział kosmetologii estetycznej powstał, by zwrócić pewność siebie i radość z życia osobom, które z różnych względów je utraciły. Panel szkoleń z zakresu pigmentacji medycznej w Akademii Art Pmu został stworzony z pasji do pomagania i przywracania uśmiechu. 
 • Mikropigmentacja medyczna jako dział kosmetologii estetycznej powstał, by zwrócić pewność siebie i radość z życia osobom, które z różnych względów je utraciły.
 • Szkolenie z usuwania makijazu permanentnego i tatuażu obejmuje zabiegi wykonywane za pomocą zarówno lasera Qswitch jak i bezlaserowo za pomocą Removera.
 • Szkolenie z zabiegów z zastosowaniem lasera Qswitch Nd-Yag przygotowuje do bezpiecznego i świadomego wykonywania zabiegów laserowych. Przekazywana wiedza oparta jest na duzym doświadczeniu i latach pracy z laserem Qswitch. Jest to podstawa do przekazania wiedzy w tym zakresie i odpowiedniego przeszkolenia.
 • Intensywny kurs stworzony dla osób początkujących, które już w trakcie jego trwania mogą podjąć pracę w zawodzie. Jest doskonałym rozwiązaniem także dla praktykujących już linergistek, które chcą pogłębić i rozszerzyć swoją wiedzę o nowe aspekty związane z Pmu.