Klasyczna kreska eyelinerowa w stylu retro na stałe zagościła w codziennym makijażu Polek. Koryguje kształt oczu i odmładza. Optycznie zagęszcza zbyt rzadkie rzęsy dodając spojrzeniu wyrazistości. Te z nas, które mają odrobinę więcej odwagi i lubią być o krok przed tłumem mogą wyjść poza kanon klasycznej kreski i zdecydować się na bardzo modną kreskę kolorową. Kreska typu butterfly na wzór tradycyjnych makijaży Diora jest rozcieniowana na górnej powiece. Efekt można porównać do uchwyconego szelestu kolorowych motylich skrzydeł, których delikatne barwy  są permanentnie odzwierciedlone na powiece.

Czy warto zdecydować się na kolorową kreskę?

Nic tak nie wydobędzie głębi koloru tęczówki i nie podkreśli spojrzenia jak właściwie dobrany i poprawnie nałożony cień do powiek. Nie każda z nas ma jednak wystarczającą ilość czasu o poranku, żeby starannie wyblendować przejścia między kolorami i budować ich natężenie do zadowalającego stopnia. Idealnym rozwiązaniem jest permanentny cień na powiece. Profesjonalnie wprowadzony przez wykwalifikowaną lingeristke kolorowy pigment zostanie z nami na długo, nie tracąc na intensywności. Świetnie sprawdzi się w makijażu codziennym z ustami w kolorach nude a także w wersji wieczorowej w asyście sztucznych rzęs i rozświetlacza na kościach jarzmowych. Makijaż, który zostaje z nami na stałe sprawia, że w każdym momencie dnia codziennego czujemy się piękne i zadbane. Każda z nas jest tego warta.

Butterfly Effect

Wykonujemy kolorową kreskę opracowaną przez nas metodą.

Cienie do powiek a kolor oczu

Niewłaściwy dobór koloru cienia i techniki jego nakładania może zamiast podkreślić głębię koloru tęczówki w optyczny sposób zamknąć oko, podkreślić zasinienia i zmarszczki oraz nadać twarzy nienaturalny wygląd. Lingerystki i lingeryści doskonale znają tajniki kolorymetrii

przez co perfekcyjnie potrafią dobrać indywidualną kolorystykę dla klientki. Dla przykładu, niebieski kolor tęczówki podbije fiolet i czerń a harmonizować z nią będą odcienie zieleni, grafitu czy błękitu. Do podkreślenia oczu brązowych użyjemy śliwkowego fioletu czy pistacjowej zieleni a zielonookim paniom zaproponujemy makijaż w odcieniu fiołkowego fioletu w połączeniu z trawiastą zielenią i ponadczasową czernią.

Dostępne kolory pigmentów do makijażu permanentnego możemy mieszać ze sobą uzyskując niepowtarzalne barwy dla każdej klientki, dopasowane do konkretnego koloru tęczówki.

Butterfly – odwaga czy brawura?

Bezsprzecznie, kreska tego typu może wzbudzać kontrowersje. Czym jest jednak makijaż, jeśli nie sztuką? A w sztuce jedynym co nas ogranicza jest nasza wyobraźnia. Każdy wyraz artystyczny znajdzie swojego odbiorcę. Tak butterfly effect podbije serca kobiet nowoczesnych, które nie boją się wyrażać siebie w sposób zdecydowany i nieszablonowy.

Art-Pmu Paula Eliasz

W Art-PMU wykonywane są również inne rodzaje zabiegów.

Technika i aparatura używana w procesie tworzenia Butterfly Effect

Wykonanie permanentnego cienia na powiece wymaga dużej wprawy, wyczucia i precyzji. Istotnym elementem, który może ułatwić nam to zadanie jest urządzenie, na którym pracujemy. Najlepsze rezultaty osiągam wybierając sprzęt oparty na nowoczesnej, elektromagnetycznej technologii. Dzięki temu inteligentnemu rozwiązaniu praca jest delikatna i miękka. Nie podrażnia skóry, co w przypadku cieniowanej powieki jest bardzo istotne i w znaczący sposób wpływa na osadzanie się pigmentu w naskórku.

Zbyt mocna pigmentacja może doprowadzić z czasem do niepożądanej zmiany koloru pigmentu. Ważna rolę odgrywa także automatyczna synchronizacja igły, pozwalająca na pracę z tą samą częstotliwością nakłuć oraz precyzyjną penetrację igły w skórę o różnej twardości, minimalizując zakres uszkodzeń skóry i krwawienie co w dużym stopniu wpływa na efekt koncowy zabiegu. Dodatkowo wyjątkową precyzję i delikatność jesteśmy w stanie osiągnąć pracując na igłach akupunkturowych.

Wieloletnie badania polskich naukowców we współpracy z najlepszymi lingerystami oraz wykorzystanie najnowszych osiągnięć pozwoliło na stworzenie idealnego urządzenia technologii elektromagnetycznej z igłami akupunkturowymi opartego na PML Professional Materline. Menu tego urządzenia zostało zaprojektowane tak, by móc łatwo i intuicyjnie wybrać rodzaj zabiegu i i efekt jaki chcemy uzyskać na oku. Każdy program automatycznie zdefiniowaną prędkośc i moc do danej strefy zabiegowej. Połączenie tych wszystkich elementów wraz z umiejętnością doboru i lączenia kolorów oraz artystyczna wizja pozwoli nam na stworzenie niepowtarzalnego efektu Butterfly.