KAPSUŁA SPA

Kapsuła SPA to nowoczesne urządzenie w dziedzinie kosmetyki i odnowy biologicznej, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Pozwala na kompleksowe prowadzenie kuracji w zależności od indywidualnych potrzeb klienta Połączenie sauny parowej, promieni podczerwonych, aromaterapii, masażu wibracyjnego, hydroterapii i koloroterapii daje zaskakujące rezultaty. Ogromnym atutem kapsuły jest możliwość zastosowania chromoterapii (leczenie kolorem). 

 Zabieg z użyciem kapsuły SPA redukuje stres, zmęczenie, łagodzi ból i napięcia mięśniowe, oczyszcza organizm, przyśpiesza metabolizm oraz poprawia stan skóry.

Z użyciem kapsuły SPA można zastosować terapie antycellulitowe, ujędrniające, wyszczuplające, modelujące, lecznicze czy relaksujące, które w kapsule zwiększą swoją skuteczność nawet do 300%.

W związku z tym zabiegi wykonywane w kapsule SPA mają nie tylko działanie lecznicze, lecz także odchudzające i upiększające. Zabiegi w kapsule poprawiają mikrokrążenie, nadając skórze zdrowy koloryt i blask, a także sprzyjają walce z cellulitem, aktywizując krążenie.

Przeciwwskazania:

  1. wszyty rozrusznik serca, 
  2. ciąża,
  3. zakrzepica,
  4. miażdżyca,
  5. nadciśnienie,
  6. podwyższona temperatura ciała,
  7. stany zapalne,
  8. cukrzyca,
  9. choroby układu moczowego i nerek.