SZKOLENIA PODSTAWOWE Z MIKROPIGMENTACJI ESTETYCZNEJ
BASIC PERMANENT MAKEUP

Szkolenie od podstaw, dla osób, które chcą opanować pigmentację na najwyższym poziomie.
Pięciodniowe szkolenie według innowacyjnego programu Art Pmu, które w pełni przygotowuje do pracy w zawodzie linergisty

zobacz
BASIC BROWS

Panel szkoleń podstawowych, skupiających się na jednej partii – brwiach. Jest to trzydniowe szkolenie skierowane do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem permanentnym bądź z różnych powodów nie czują się pewnie wykonując makijaże brwi

zobacz
Basic Permanent Lips

Panel szkoleń podstawowych, skupiających się na jednej partii – ustach. Jest to trzydniowe szkolenie skierowane do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem permanentnym ust bądź z różnych powodów nie czują się pewnie wykonując makijaże na tej partii.

zobacz
Basic Permanent Eyes

Panel szkoleń podstawowych, skupiających się na jednej partii – oczach. Jest to trzydniowe szkolenie skierowane do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem permanentnym oczu bądź z różnych powodów nie czują się pewnie wykonując makijaże na tej partii.

zobacz
Roczna Szkoła ArtPmu

Intensywny kurs stworzony dla osób początkujących, które już w trakcie jego trwania mogą podjąć pracę w zawodzie. Jest doskonałym rozwiązaniem także dla praktykujących już linergistek, które chcą pogłębić i rozszerzyć swoją wiedzę o nowe aspekty związane z Pmu.

zobacz