SZKOLENIA PODSTAWOWE Z MIKROPIGMENTACJI ESTETYCZNEJ
Masterclass Brows

Masterclass Brows to jednodniowe szkolenia na poziomie zaawansowanym, które pozwala doszkolić wybraną technikę bądź poznać zupełnie nową metodę pigmentacji. Podnosi kwalifikacje i doprecyzowuje warsztat, wykluczaja błędy w dotychcczasowej pracy.

zobacz
Masterclass Lips

Masterclass Lips to jednodniowe szkolenia na poziomie zaawansowanym, które pozwala doszkolić wybraną technikę bądź poznać zupełnie nową metodę pigmentacji. Podnosi kwalifikacje i doprecyzowuje warsztat, wykluczaja błędy w dotychcczasowej pracy.

zobacz
Masterclass Eyes

Masterclass Eyes to jednodniowe szkolenie na poziomie zaawansowanym, które pozwala doszkolić wybraną technikę bądź poznać zupełnie nową metodę pigmentacji. Podnosi kwalifikacje i doprecyzowuje warsztat, wykluczaja błędy w dotychczasowej pracy.

zobacz
Two-days Training

TWO-DAYS training to dwudniowe intensywne doszkolenie z makijażu permanentnego brwi, oczu i ust na modelkach. Przeznaczone jest dla osób już pigmentujących, które ukończyły szkolenie podstawowe i chciałyby podszkolić się w technikach pigmentacji.

zobacz
Szkolenie Trener PMU

Szkolenie przygotowujące do wykonywania zawodu profesjonalnego trenera PMU składające się z 12 paneli praktycznych i teoretycznych. Autorski program nauczania opracowany przez Paulę i Szymona Eliasz wraz ze specjalnie dobranym zespołem specjalistów branży beauty profesjonalnie przygotowuje do roli TRENERA PMU

zobacz