Masterclass Brows
Masterclass Brows

Masterclass Brows to jednodniowe szkolenia na poziomie zaawansowanym, które pozwala doszkolić wybraną technikę bądź poznać zupełnie nową metodę pigmentacji. Podnosi kwalifikacje i doprecyzowuje warsztat, wykluczaja błędy w dotychcczasowej pracy.

Podczas jednodniowego szkolenia poznać można 2 wybrane techniki i przećwiczyć je na 2 modelkach – jednak muszą być to techniki z 1 zakresu – brwi pudrowych lub włosa.

W Akademii Art Pmu możesz wybrać temat szkolenia master brows w oparciu o swoje potrzeby. Podczas 1 dnia szkolenia możesz poznać i przećwiczyć 2 techniki, jednak muszę być one z jednego zakresu.

– Masterclass Art Powder Brows – brwi pudrowe, w różnym wydaniu LUB
– Masterclass Art Hairstroke & Combo Brows – brwi metodą włosa w różnym wydaniu

Każda metoda master wykonywana jest według autorskiej idei artyzmu w PMU, opracowanej przez Paulę Eliasz.

Masterclass ArtPowder Brows czyli brwi pudrowe
Metoda uniwersalna, polegająca na cieniowaniu tworzącym efekt przypudrowania (cienia na brwiach) w której NATĘŻENIE dobierane jest indywidualnie do wymaganego efektu. Wygojone brwi prezentuje się niezwykle pięknie. Możemy wyróżnić 4 główne rodzaje tego typu pigmentacji:

ArtIntens Brows – dla pań wymagająvych intensywnego efektu, nazywane brwiami w stylu Instagramowym, odpowiednie dla osób, które na codzień podkreślają brwi mocnym makijażem. Przody sa delikatniejsze, choć także dość mocno zarysowane. Kształt jest intensywnie odgraniczony. W metodzie tej można zastosować także delikatne kolory, które nadadzą jej odrobine naturalności.

ArtClassic Powder – brwi dla osób, które preferują średnio intensywny efekt. Polega na mocniejszym, choć bezkonturowym zarysowaniu kształtu i średnim natężeniu. Przody i góra są odrobinę delikatniejsze, jednak ich granice są widoczne poprzez zastosowanie delikatnych pikseli. Można wykorzystać ją do wyrównywania asymetrii, uzupełnienia dużych braków w naturalnym łuku brwiowym.

ArtOmbre Brows – brewki o średnim natężeniu i różnej intensywności cieniowania – mocno podkreślona nasada i końcówka, średnio zarysowany środek, delikatna góra i przód brwi. Przejścia pomiędzy intensywnością cieniowania są delikatne i stopniowe, góra i przód nie mają widocznych granic, gubią się w swoim rozproszeniu. Metoda nie sprawdzi się u osób z dużą asymetrią.
ArtSoft Brows -bardzo delikatna metoda podkreślenia brwi, jednakowa intensywności po całości kształtu, bez mocnoejszego podkreślenia elementów dolnych – bezkonturowe przypruszenie brwi. Dla osób wymagających delikatnego efektu, które mają swoje brwi symetryczne lub nie posiadają brwi wogóle.

Masterclass Art Hairstroke & Combo Brows
Włos to metoda równie piękna, co wymagająca. Żeby odpowiednio postawić włos i sprawić, by wyglądał jak stworzony przez naturę a nawet lepiej, potrzebna jest wprawna ręka i ogromny zmysł artystyczny.Takie rozwiązanie pokochają zarówno Panie, które swoich włosków mają mało bądź całkowicie je straciły a także te z nas, które w naturalnych łukach mają niewielkie ubytki. Dla osób, które na codzień podkreślają intensywniej swoje brwi makijażem, metoda ta będzie nie zadawalająca i za delikatna.Przy technice włosa można zastosować 2 główne metody – sam włos lub włos przycieniowany

Masterclass ArtHairstroke Brows
Metoda ta po wygojeniu jest najdelikatniejsza, wygląda najbardziej naturalnie ze wszystkich pigmentacji brwi. Zwykle też utrzymuje się najkrócej, ze względu na delikatność swojego nasycenia. Stosujemy w niej same włoski w odpowiednio zaplanowanym i technicznie usystematyzowanym układzie włosa. System ten może być różny, w zależności od efektu, który chcemy uzyskać lub od układu naturalnych włosków. Metoda ta nie nadaje się do wyrównywanua asymetrii oraz do brwi z naturalnymi grubymi włosami.

Masterclass Art Combo Brows
Metoda włosa z dodatkiem cienia, dlla Pań, które chcą naturalnego efektu lecz sam włosek jest dla nich niewystarczający, ponieważ muszą wyrównać delikatne braki lub pidkreślić bardziej łuk brwiowy. Delikatnym cieniem możemy wzmocnić końcówkę brwi i dolną linię łuku w celu uzyskania bardziej wyrazistego lecz wciąż delikatnego efektu.

Każde szkolenie master to 8 h intensywnej praktyki na dwóch modelkach.

Po ukończeniu szkolenia każdy z kursantów otrzymuje certyfikat oraz świadectwo Ministerstwa Edukacji Narodowej potwierdzający kwalifikacje zawodowe.
Zaufaj profesjonalistom!

Cena szkolenia:

3000 zł – grupowe
4000 zł – indywidualne

Umów się na szkolenie