Masterclass Lips
Masterclass Lips

Masterclass Lips to jednodniowe szkolenia na poziomie zaawansowanym, które pozwala doszkolić wybraną technikę bądź poznać zupełnie nową metodę pigmentacji. Podnosi kwalifikacje i doprecyzowuje warsztat, wykluczaja błędy w dotychcczasowej pracy.

Podczas jednodniowego szkolenia poznać można 2 wybrane techniki i przećwiczyć je na 2 modelkach

– ArtIntense Lips
– ArtClassic Lips
– ArtOmbre Lips

  • ArtColour Ombre Lips
  • ArtAquarelle Lips

Każda metoda master wykonywana jest według autorskiej idei artyzmu w PMU, opracowanej przez Paulę Eliasz.

Art Intense Lips

Metoda, która powstała z myślą o Paniach, którym zależy na intensywnym efekcie przypominającym pomadkę. Technika ArtIntense Lips jest skierowana do kursantek zaawansowanych w pigmentacji ust, które chcą nauczyć się jak intensywnie i szybko nasycić czerwień wargową kolorem w maksymalnie 1h. Bez opuchlizny i zasinień. Po wyłuszczeniu zostaje ok. 90% intensywności barwy zastosowanej przy zabiegu. Usta Intense zwykle nie wymagają korekty.

ArtClassic Lips

Usta wykonane tą techniką cechują się klasyką wykolorowane są po całości czerwieno wargowej, jednak można stopniować nasycenie koloru do momentu, w którym osiągnięty zostanie zamierzony efekt. Ważnym aspektem jest zrozumienie jak ogromny wpływ na efekt końcowy zabiegu ma dobór odpowiedniego koloru pigmentu do odcienia naturalnej czerwieni wargowej klientki, a także rodzaj stosowanego przy zabiegu znieczulenia.

ArtOmbre Lips

Technika mająca na celu optycznie powiększenie ust. Wykonywana jednym kolorem, od najmocniej zaznaczonego konturu delikatnie rozjaśniając się w kierunku śluzówki mokrej. Idealny kontur i płynne przejścia muszą być tu dopracowane do perfekcji.

ArtColour Ombre Lips

Technika ColourOmbre Lips ma pozwolić na cieniowanie ust w kilku kolorach z zastosowaniem specyficznego sposobu cieniowania i delikatnych przejść. Istotną rolę odgrywa tu dobór kolorów. Metoda Ombre może być naturalna bądź intensywna po wygojeniu, na efekt końcowy składa się wiele aspektów o których chętnie Ci opowiemy.

ArtAquarell Lips

Technika makijażu permanentnego ust oparta na delikatnej pigmentacji czerwieni wargowej bez wyraźnego zaznaczenia konturu. Efekt jest delikatny, kolorystyka transparentna, choć nie wyklucza to mocnego nasycenia kolorem. Dzięki tej technice jesteśmy w stanie osiągnąć efekt eleganckiej naturalności.

Każde szkolenie master to 8 h intensywnej praktyki na dwóch modelkach.

Po ukończeniu szkolenia każdy z kursantów otrzymuje certyfikat oraz świadectwo Ministerstwa Edukacji Narodowej potwierdzający kwalifikacje zawodowe.
Zaufaj profesjonalistom!

Cena szkolenia:

3000 zł – grupowe
4000 zł – indywidualne

Umów się na szkolenie