O nas

ArtPMU - Specialists in Micropigmentation

Marka Art Pmu to synergia powstała z miłości do piękna, profesjonalizmu i pigmentacji oparta na idei artyzmu. Na rynku działa już od ponad 10 lat zjednując swoich zwolenników na całym świecie.
W swojej ofercie posiada szeroka gamę specjalistycznych pigmentów spełniających wszelkie normy bezpieczeństwa i wyróżniającymi się niepowtarzalnie piękną kolorystyką i efektywnością.
Oferuje najlepszej jakości urządzenia do makijażu permanentnego oraz laser Qswitch do usuwania makijażu permanentnego i tatuażu, który jest hitowym produktem marki.
Laboratorium ArtPmu opracowało także jeden z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych na rynku, innowacyjny remover Art Pmu do usuwania pigmentacji.
W ofercie marki znaleźć można także linie preparatów okołozabiegowych przeznaczonych do stosowania w pigmentacji – peeling przedzabiegowy, krem pozabiegowy, olejki pielęgnacyjne, płyn do przemywania w trakcie pigmentacji czy maskę do peelingu węglowego.

Paula Eliasz & Szymon Eliasz

  • Twórcy marki ArtPmu
  • Dyplomowani trenerzy makijażu permanentnego
  • Licencjonowani linergiści z wieloletnim doświadczeniem,
  • Kosmetolodzy medyczni (Magister Uniwersytetu Jagiellońskiego, absolwentka Kosmetologii Medycznej na Wydziale Lekarskim ze specjalizacją Mikropigmentacji Medycznej )
  • Sędziowie mistrzostw świata w makijażu permanentnym w Polsce i za granicą
  • Prelegenci międzynarodowych i krajowych konferencji
  • Autorzy wielu artykułów branżowych
  • Założyciele ArtPmu Academy, Rocznej Szkoły ArtPmu oraz cenionej od lat Szkoły Trener PMU
  • Twórcy autorskich metod pigmentacji
  • Prywatnie rodzice Filip, Maksia i Zuzi
FAQ

Co chciałabyś wiedzieć?

Masz pytania dotyczące naszych produktów, szkoleń czy usług? W naszym FAQ znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, aby ułatwić Ci odkrywanie świata ArtPmu. Jeśli masz wątpliwości, nie wahaj się skontaktować z nami – jesteśmy tu, aby Ci pomóc!

Tak, wszelkie produkty oferowane w sklepie ArtPmu są starannie wyselekcjonowane i spełniają najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa dla skóry.

Aby umówić się na zabieg w ArtPmu Estetica, możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie.

Oczywiście! W sklepie ArtPmu znajdziesz również szeroki wybór akcesoriów i narzędzi, które ułatwią Ci wykonywanie makijażu permanentnego w profesjonalny sposób.

ArtPmu Academy oferuje różnorodne kursy z makijażu permanentnego na różnych poziomach zaawansowania, obejmujące różne techniki i style. Sprawdź ofertę
Newsletter

Zapisz się, żeby wiedzieć o nowościach

Sklep ArtPmu

Odkryj najwyższej jakości produkty i akcesoria do makijażu permanentnego, które przeniosą Twój talent na wyższy poziom.

Nie tylko zwykły sklep

 Nasza marka, ArtBrand, to nie tylko skarbnica wysokiej jakości produktów do makijażu permanentnego. To także akademia, gdzie przekazujemy naszą wiedzę na najwyższym, światowym poziomie, oraz gabinet kosmetyczny, w którym podkreślamy Twoje piękno za pomocą profesjonalnych zabiegów. Odkryj pełen zakres naszych usług i zainspiruj się naszym podejściem do sztuki piękna.

ArtPmu Academy - szkolenia

ArtPmu Academy to Placówka Oświatowa Ministerstwa Edukacji Narodowej, która oferuje szkolenia z makijażu permanentnego na najwyższym, światowym poziomie. Kursantki mogą kształcić się…

ArtPmu Estetica - zabiegi​

Odkryj nasz Gabinet kosmetyczny ArtPmu Estetica, gdzie stawiamy na doskonałość w każdym detalu. Zapewniamy szeroki zakres zabiegów na twarz i ciało. Pozwól nam podkreślić Twoje piękno i…

Witaj

Witaj w świecie ArtPmu!

Cieszymy się, że tu jesteś! ArtPmu to miejsce, gdzie sztuka piękna spotyka się z pasją, a możliwości są nieograniczone. Oferujemy Ci szeroki wybór produktów do makijażu permanentnego, wiedzę na najwyższym poziomie oraz luksusowe zabiegi.

Zaobserwuj nas