Basic Permanent Eyes

Panel szkoleń podstawowych, skupiających się na jednej partii – oczach. Jest to trzydniowe szkolenie skierowane do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem permanentnym oczu bądź z różnych powodów nie czują się pewnie wykonując makijaże na tej partii.
Intensywna praca skupiająca się na konkretnym obszarze, pozwala opanować i udoskonalić do perfekcji technikę i sposób wykonania pigmentacji.

Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia:

  1. teoria mikropigmentacji – działy mikropigmentacji, osadzanie pigmentu w skórze, różnice między pmu a tatuażem
  2. podstawy kolorymetrii i pigmentologii ( dobor i rodzaje pigmentów )
  3. dokumentacja prawna i zabiegowa
  4. przeciwwskazania względnych i bezwzględnych do zabiegu, wpływ stosowanych leków
  5. rodzaje urządzeń i igieł – podział i zastosowanie
  6. rodzajów środków znieczulających
  7. przygotowanie stanowiska pracy, dezynfekcja i sterylizacja narzędzi
  8. antropometrycznego rozrysunku
  9. wykonania pigmentacji oraz jej korekty
  10. doboru techniki w makijażu permanentnego

4 techniki pigmentacji oparte na autorskich metodach pigmntacji Pauli Eliasz – ArtSimple Liner, ArtClassic Eyeliner, Art Soft Liner, Art Smoky Eyes – 4 MODELKI PODCZAS SZKOLENIA
Każda metoda wykonywana jest według autorskiejj idei artyzmu w PMU, opracowanej przez Paulę Eliasz.

ArtSimple Liner – czyli intensywne zagęszczenie linii rzęs, najbardziej podstawowa technika pigentacji powieki, podczas której kursantka jest w stanie opanować pracę na powiece, odpowiednio pracując przy oku, tak aby praca była bezpieczna i efektywna.

ArtClassicEyeliner
Klasyczna kreska eyelinerowa, która koryguje kształt oczu i odmładza. Optycznie zagęszcza zbyt rzadkie rzęsy dodając spojrzeniu wyrazistości. Niezwykle ważny jest dobór kreski do układu i kształtu oka. W tej technice kursantka opanuje idealnie rysunek wstępny oraz nauczy się jak w minimalnym czasie uzyskać maksimum nasycenia koloru, nie podrażniając przy tym nadmiernie powieki.

ArtSoft Liner
Delikatna wersja kreski cieniowanej. Polega na idealnym rozmyciu cienia nad linią rzęs, tworzy efekt mocniejszy niż samo zagęszczenie, jednak delikatniejszy niż technicznie wyrysowany konturowy eyeliner klasyczny.

ArtSmoky Eyes
Mocniejsza wersja cieniowanej powieki w kolorze czarnym. Pozwala na zdecydowane podkreślenie, wyrazisty efekt jednocześnie nie obciążając powieki. Odpowiednio dobrana – zarówno pod względem nasycenia, jak i kształtu potrafi optycznie podnieść opadającą powiekę, wydobyć głębie spojrzenia. Cieniowanie powinno przechodzić płynnie i delikatnie.

Po ukończeniu szkolenia każdy z kursantów otrzymuje certyfikat oraz świadectwo Ministerstwa Edukacji Narodowej potwierdzający kwalifikacje zawodowe.
Zaufaj profesjonalistom!

Cena szkolenia

9000 zł - grupowe

12 000 zł - indywidualne

Witaj

Witaj w świecie ArtPmu!

Cieszymy się, że tu jesteś! ArtPmu to miejsce, gdzie sztuka piękna spotyka się z pasją, a możliwości są nieograniczone. Oferujemy Ci szeroki wybór produktów do makijażu permanentnego, wiedzę na najwyższym poziomie oraz luksusowe zabiegi.

Zaobserwuj nas