Basic Permanent Lips

Panel szkoleń podstawowych, skupiających się na jednej partii – ustach. Jest to trzydniowe szkolenie skierowane do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem permanentnym ust bądź z różnych powodów nie czują się pewnie wykonując makijaże na tej partii.
Intensywna praca skupiająca się na konkretnym obszarze, pozwala opanować i udoskonalić do perfekcji technikę i sposób wykonania pigmentacji.

Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia:

  1. teoria mikropigmentacji – działy mikropigmentacji, osadzanie pigmentu w skórze, różnice między pmu a tatuażem
  2. podstawy kolorymetrii i pigmentologii ( dobór i rodzaje pigmentów )
  3. dokumentacja prawna i zabiegowa
  4. przeciwwskazania względnych i bezwzględnych do zabiegu, wpływ stosowanych leków
  5. rodzaje urządzeń i igieł – podział i zastosowanie
  6. rodzajów środków znieczulających
  7. przygotowanie stanowiska pracy, dezynfekcja i sterylizacja narzędzi
  8. antropometrycznego rozrysunku
  9. wykonania pigmentacji oraz jej korekty
  10. doboru techniki w makijażu permanentnego

4 techniki pigmentacji oparte na autorskich metodach pigmntacji Pauli Eliasz – 4 MODELKI PODCZAS SZKOLENIA

ArtClassic Lips
Usta wykonane tą techniką cechują się klasyką wykolorowane są po całości czerwieno wargowej, jednak można stopniować nasycenie koloru do momentu, w którym osiągnięty zostanie zamierzony efekt. Ważnym aspektem jest zrozumienie jak ogromny wpływ na efekt końcowy zabiegu ma dobór odpowiedniego koloru pigmentu do odcienia naturalnej czerwieni wargowej klientki, a także rodzaj stosowanego przy zabiegu znieczulenia.

ArtOmbre Lips
Technika mająca na celu optycznie powiększenie ust. Wykonywana jednym kolorem, od najmocniej zaznaczonego konturu delikatnie rozjaśniając się w kierunku śluzówki mokrej. Idealny kontur i płynne przejścia muszą być tu dopracowane do perfekcji.

ArtColour Ombre Lips
Technika ColourOmbre Lips ma pozwolić na cieniowanie ust w kilku kolorach z zastosowaniem specyficznego sposobu cieniowania i delikatnych przejść. Istotną rolę odgrywa tu dobór kolorów. Metoda Ombre może być naturalna bądź intensywna po wygojeniu, na efekt końcowy składa się wiele aspektów o których chętnie Ci opowiemy.

ArtAquarell Lips
Technika makijażu permanentnego ust oparta na delikatnej pigmentacji czerwieni wargowej bez wyraźnego zaznaczenia konturu. Efekt jest delikatny, kolorystyka transparentna, choć nie wyklucza to mocnego nasycenia kolorem. Dzięki tej technice jesteśmy w stanie osiągnąć efekt eleganckiej naturalności.

Po ukończeniu szkolenia każdy z kursantów otrzymuje certyfikat oraz świadectwo Ministerstwa Edukacji Narodowej potwierdzający kwalifikacje zawodowe.
Zaufaj profesjonalistom!

Cena szkolenia

12 000 zł - grupowe

15 000 zł - indywidualne

Dostępne dofinansowanie 50%

Witaj

Witaj w świecie ArtPmu!

Cieszymy się, że tu jesteś! ArtPmu to miejsce, gdzie sztuka piękna spotyka się z pasją, a możliwości są nieograniczone. Oferujemy Ci szeroki wybór produktów do makijażu permanentnego, wiedzę na najwyższym poziomie oraz luksusowe zabiegi.

Zaobserwuj nas