Masterclass Eyes

Masterclass Eyes to jednodniowe szkolenie na poziomie zaawansowanym, które pozwala doszkolić wybraną technikę bądź poznać zupełnie nową metodę pigmentacji. Podnosi kwalifikacje i doprecyzowuje warsztat, wykluczaja błędy w dotychczasowej pracy.

Podczas jednodniowego szkolenia poznać można 2 wybrane techniki i przećwiczyć je na 2 modelkach.

Każda metoda master wykonywana jest według autorskiej idei artyzmu w PMU, opracowanej przez Paulę Eliasz.

ArtClassicEyeliner

Klasyczna kreska eyelinerowa, która koryguje kształt oczu i odmładza. Optycznie zagęszcza zbyt rzadkie rzęsy dodając spojrzeniu wyrazistości. Niezwykle ważny jest dobór kreski do układu i kształtu oka. W tej technice kursantka opanuje idealnie rysunek wstępny oraz nauczy się jak w minimalnym czasie uzyskać maksimum nasycenia koloru, nie podrażniając przy tym nadmiernie powieki.

ArtSoft Liner

Delikatna wersja kreski cieniowanej. Polega na idealnym rozmyciu cienia nad linią rzęs, tworzy efekt mocniejszy niż samo zagęszczenie, jednak delikatniejszy niż technicznie wyrysowany konturowy eyeliner klasyczny.

ArtSmoky Eyes

Mocniejsza wersja cieniowanej powieki w kolorze czarnym. Pozwala na zdecydowane podkreślenie, wyrazisty efekt jednocześnie nie obciążając powieki. Odpowiednio dobrana – zarówno pod względem nasycenia, jak i kształtu potrafi optycznie podnieść opadającą powiekę, wydobyć głębie spojrzenia. Cieniowanie powinno przechodzić płynnie i delikatnie.

Masterclass ArtColour Butterfly

Znana na całym świecie autorska technika Pauli Eliasz cieniowania powieki w kilku kolorach. Cechuję się wyrazistością, intensywnościa barw i idealnym przejściu pomiędzy kolorami dobranymi w odpowiednim natężeniu i kolorystyce. Wydobywa głębie koloru tęczówki i w wyjatkowy sposób podkreśla spojrzenie. Wykonanie permanentnego kolorowego cienia na powiece wymaga dużej wprawy, wyczucia i precyzji. Poprawnie wprowadzony pigment zostanie na długo, nie tracąc na intensywności. Oryginalna technika dla osób, które nie boją się wyrażać siebie w sposób zdecydowany i nieszablonowy.

Każde szkolenie master to 8 h intensywnej praktyki na dwóch modelkach.

Po ukończeniu szkolenia każdy z kursantów otrzymuje certyfikat oraz świadectwo Ministerstwa Edukacji Narodowej potwierdzający kwalifikacje zawodowe.
Zaufaj profesjonalistom!

Cena szkolenia

5000 zł - grupowe

6000 zł - indywidualne

Dostępne dofinansowanie 50%

Witaj

Witaj w świecie ArtPmu!

Cieszymy się, że tu jesteś! ArtPmu to miejsce, gdzie sztuka piękna spotyka się z pasją, a możliwości są nieograniczone. Oferujemy Ci szeroki wybór produktów do makijażu permanentnego, wiedzę na najwyższym poziomie oraz luksusowe zabiegi.

Zaobserwuj nas