Mikropigmentacja skóry głowy

Mikropigmentacja medyczna jako dział kosmetologii estetycznej powstał, by zwrócić pewność siebie i radość z życia osobom, które z różnych względów je utraciły.

Panel szkoleń z zakresu pigmentacji medycznej stworzyliśmy w naszej Akademii Art Pmu z pasji do pomagania i przywracania uśmiechu.

Jednym z jej działów jest mikropigmentacja skóry głowy.

Przyczyny aloecji czyli łysienia mogą być bardzo różne i najczęściej nie da się tego procesu zahamować. Najczęsciej występuje łysienie androgenowe lub placowate

Do tej pory nie opracowano leku, który mógłby zatrzymać łysienie całkowicie. Mikropigmentację skóry głowy (trychopigmentację) stworzono w celu uzyskania iluzji optycznej włosów w miejscach
gdzie ich brakuje. Istnieją różne metody pigmentacji tego specyficznego obszaru. Kluczowym elementem jest odpowiedni dobór barwnika, który zamiast wody zawierają rozczynniki takie jak gliceryna czy olej rycynowy, ponieważ dobrze łączą się one z komórkami tłuszczowymi skóry głowy.

Opracowana przez nas autorska metoda nauczania pozwala na przyswojenie maksimum wiedzy podczas intensywnego szkolenia w czasie którego realizujemy 90% zajęć praktycznych.

Technika pigmentacji skóry głowy opracowana przez Paulę Eliasz, pozwala na wykonaniu zabiegu zupełnie bezpiecznie, z całkowitą kontrolą rezultatu w trakcie upływu lat.

Po ukończeniu szkolenia każdy z kursantów otrzymuje certyfikat oraz świadectwo Ministerstwa Edukacji Narodowej potwierdzający kwalifikacje zawodowe.
Zaufaj profesjonalistom!

Cena szkolenia

6000 zł - grupowe

8000 zł - indywidualne

Witaj

Witaj w świecie ArtPmu!

Cieszymy się, że tu jesteś! ArtPmu to miejsce, gdzie sztuka piękna spotyka się z pasją, a możliwości są nieograniczone. Oferujemy Ci szeroki wybór produktów do makijażu permanentnego, wiedzę na najwyższym poziomie oraz luksusowe zabiegi.

Zaobserwuj nas