Pigmentacja brodawki sutkowej

Mikropigmentacja medyczna jako dział kosmetologii estetycznej powstał, by zwrócić pewność siebie i radość z życia osobom, które z różnych względów je utraciły.

Panel szkoleń z zakresu pigmentacji medycznej w Akademii Art Pmu został stworzony z pasji do pomagania i przywracania uśmiechu.

Jednym z jej działów jest pigmentacja areoli sutkowej.

Jest to zabieg nieinwazyjny, który ma na celu odwzorowanie brodawki w miejscu gdzie jej nie ma, lub gdy została zrekonstruowana podczas zabiegu chirurgicznego, ale posiada nieodpowiedni kolor lub nie jest tak kształtna jak w naturalnej piersi.

Wykonując mikropigmentację medyczną brodawki sutkowej i jej otoczki za cel stawia się stworzenie jak najbardziej naturalnego efektu, rysunek areoli i brodawki powinien być wykonany odręcznie bez użycia żadnych szablonów, co pozwala na uzyskanie naturalnej otoczki. Wykonanie symetrycznego rysunku jest podstawą dobrze wykonanej pigmentacji.

Pigmentację brodawki wykonujemy w przypadku pacjentek po zabiegu mastektomii lub chirurgicznej korekcji kształtu piersi.

Na szkoleniu poruszane są także aspekty psychologiczne takiej pigmentacji.

Opracowana Akademię ArtPmu autorska metoda nauczania pozwala na przyswojenie maksimum wiedzy podczas intensywnego szkolenia w czasie którego realizujemy 90% zajęć praktycznych.

Po ukończeniu szkolenia każdy z kursantów otrzymuje certyfikat oraz świadectwo Ministerstwa Edukacji Narodowej potwierdzający kwalifikacje zawodowe.
Zaufaj profesjonalistom!

Cena szkolenia

3000 zł - grupowe

4000 zł - indywidualne

Witaj

Witaj w świecie ArtPmu!

Cieszymy się, że tu jesteś! ArtPmu to miejsce, gdzie sztuka piękna spotyka się z pasją, a możliwości są nieograniczone. Oferujemy Ci szeroki wybór produktów do makijażu permanentnego, wiedzę na najwyższym poziomie oraz luksusowe zabiegi.

Zaobserwuj nas